Gemeente Lommel

Samenstelling Bestuur ZorgGroep Lommel

  • Nancy Bleys

    • Voorzitter ZorgGroep Lommel

    Politieke partij: CD&V

    adres
    Luikersteenweg 195
    3920 Lommel
    GSM
    0475 82 63 06
    Tel.
    011 399 750
    e-mail
    nancy.bleys@lommel.be

    Spreekuur: elke dinsdag van 17 tot 19 uur en na afspraak

  • Rita Phlippo

    • Ondervoorzitter ZorgGroep Lommel

    • Lid algemene vergadering en bestuurslid ZorgGroep Lommel

    Politieke partij: Samen - sp.a

    adres
    Kerkhovensesteenweg 453
    3920 Lommel
    GSM
    0478 32 15 14
    e-mail
    rita.phlippo@lommel.be
  • Ine Loomans

    • Lid algemene vergadering en bestuurslid ZorgGroep Lommel

    Politieke partij: CD&V

    adres
    Septakkers 65
    3920 Lommel
    GSM
    0476 89 46 11
    e-mail
    ine.loomans@telenet.be
  • Luc Ooms

    • Lid algemene vergadering en bestuurslid ZorgGroep Lommel

    Politieke partij: CD&V

    adres
    Lutlommel 162
    3920 Lommel
    GSM
    0497 55 13 10
    e-mail
    info@genoegen-lommel.be
  • Kris Vanden Boer

    • Lid algemene vergadering en bestuurslid ZorgGroep Lommel

    Politieke partij: N-VA

    adres
    Vinkstraat 11
    3920 Lommel
    GSM
    0472 69 08 44
    e-mail
    kris.vandenboer@n-va.be
  • Rina Ven

    • Lid algemene vergadering en bestuurslid ZorgGroep Lommel

    Politieke partij: Samen - sp.a

    adres
    Grote Fosséstraat 9
    3920 Lommel
    Tel.
    011 64 92 07
    e-mail
    rina.ven@lommel.be
  • Pieter Cox

    • Lid algemene vergadering ZorgGroep Lommel

    Politieke partij: CD&V

    adres
    Pater Eymardstraad 31
    3920 Lommel
    GSM
    0474 71 64 05
    e-mail
    pietercox91@hotmail.com
  • Ronny Geysen

    • Lid algemene vergadering ZorgGroep Lommel

    Politieke partij: Samen - sp.a

    adres
    Sparstraat 12
    3920 Lommel
    GSM
    0475 34 06 79
    e-mail
    ronnygeysen@gmail.com
  • Geert Jansen

    • Lid algemene vergadering ZorgGroep Lommel

    Politieke partij: Voor 3920 Lommel

    adres
    Koningsstraat 30
    3920 Lommel
    GSM
    0495 99 70 56
    e-mail
    geert.jansen@lommel.be
  • An-Sofie Maes

    • Lid algemene vergadering ZorgGroep Lommel

    Politieke partij: Samen - sp.a

    adres
    Molenstraat 128
    3920 Lommel
    GSM
    0494 88 57 95
  • Sofie Mertens

    • Lid algemene vergadering ZorgGroep Lommel

    Politieke partij: CD&V

    adres
    Peter Aertsstraat 8
    3920 Lommel
    GSM
    0475 44 80 87
    e-mail
    sofie-mertens@hotmail.com
  • Rudi Fonteyn

    • Algemeen directeur ZorgGroep Lommel

    adres
    Kapittelhof 1
    3920 Lommel
    Tel.
    011 39 71 01
    Fax fax
    011 82 43 36
    e-mail
    rudi.fonteyn@zorggroeplommel.be

Deel deze pagina